NÁVRAT DO "SPRÁVY MĚSTA"
Náhradníci - ti co nepostoupili přímo - Nové Město nad Metují - komunální volby 2010.
Vloženo 17.10.2010.

Kandidátní listina Kandidát Navrhující strana Politická přísl. Hlasy Pořadí náhradníka Mandát
číslo název poř. čís. příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
4
Hylský Josef
47
KDU-ČSL
BEZPP
539
7,2
1
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
8
Fabián Ladislav
64
KDU-ČSL
BEZPP
475
6,34
2
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
3
Lichý Petr
45
KDU-ČSL
BEZPP
471
6,29
3
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
10
Kaláb Petr Ing.
49
KDU-ČSL
BEZPP
422
5,63
4
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
2
Krupička Vladimír
49
KDU-ČSL
KDU-ČSL
278
3,71
5
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
5
Molnár Jan
22
KDU-ČSL
BEZPP
379
5,06
6
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
6
Dostál Pavel
21
KDU-ČSL
BEZPP
305
4,07
7
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
9
Kmoníček Pavel Ing.
52
KDU-ČSL
KDU-ČSL
365
4,87
8
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
11
Štěpánek Jan
54
KDU-ČSL
KDU-ČSL
319
4,26
9
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
12
Geržová Jana
53
KDU-ČSL
KDU-ČSL
350
4,67
10
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
13
Ptáčková Jana Mgr.
42
KDU-ČSL
BEZPP
295
3,94
11
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
14
Špelda Josef
62
KDU-ČSL
KDU-ČSL
203
2,71
12
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
15
Vágner Jiří
55
KDU-ČSL
BEZPP
268
3,58
13
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
16
Semela Pavel
44
KDU-ČSL
BEZPP
272
3,63
14
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
17
Jandáček Milan
59
KDU-ČSL
BEZPP
282
3,76
15
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
18
Flegrová Ludmila Mgr.
33
KDU-ČSL
BEZPP
213
2,84
16
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
19
Vlček Břetislav
41
KDU-ČSL
BEZPP
252
3,36
17
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
20
Vig Stanislav Bc.
27
KDU-ČSL
KDU-ČSL
215
2,87
18
-
1
Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
21
Jirman Jiří Ing.
42
KDU-ČSL
BEZPP
248
3,31
19
-
2
Sdružení VPM, NK
7
Sláma Jiří
36
NK
BEZPP
1 210
4,8
1
-
2
Sdružení VPM, NK
8
Klika Martin Ing.
46
NK
BEZPP
1 016
4,03
2
-
2
Sdružení VPM, NK
9
Neumann Jan Ing.
46
NK
BEZPP
1 212
4,8
3
-
2
Sdružení VPM, NK
11
Prouza Radek DiS
31
NK
BEZPP
1 194
4,73
4
-
2
Sdružení VPM, NK
12
Kahanec Julius Ing.
47
NK
BEZPP
1 085
4,3
5
-
2
Sdružení VPM, NK
13
Zimlová Věra
33
NK
BEZPP
968
3,84
6
-
2
Sdružení VPM, NK
14
Mach Martin Ing.
40
NK
BEZPP
1 015
4,02
7
-
2
Sdružení VPM, NK
15
Potočková Iveta Mgr.
41
NK
BEZPP
996
3,95
8
-
2
Sdružení VPM, NK
16
Vintera Miroslav Ing.
30
NK
BEZPP
949
3,76
9
-
2
Sdružení VPM, NK
17
Zelený Ladislav
58
NK
BEZPP
967
3,83
10
-
2
Sdružení VPM, NK
18
Anděl Jiří DiS.
34
NK
BEZPP
905
3,59
11
-
2
Sdružení VPM, NK
19
Volf Martin Mgr.
35
NK
BEZPP
1 148
4,55
12
-
2
Sdružení VPM, NK
20
Roštlapil Tomáš Ing.
39
NK
BEZPP
1 096
4,34
13
-
2
Sdružení VPM, NK
21
Kuba Jiří Ing.
45
NK
BEZPP
862
3,42
14
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
4
Volf Jiří
60
KSČM
KSČM
444
7,14
1
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
5
Prodanová Ivana
59
KSČM
KSČM
430
6,92
2
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
2
Martinek Jaroslav
58
KSČM
KSČM
358
5,76
3
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
8
Prodan Jiří
62
KSČM
BEZPP
340
5,47
4
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
3
Barica Václav
29
KSČM
KSČM
261
4,2
5
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
6
Pokorná Ivanka
65
KSČM
KSČM
247
3,97
6
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
7
Kábrt Václav
64
KSČM
KSČM
238
3,83
7
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
9
Vých František
57
KSČM
BEZPP
309
4,97
8
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
10
Staňková Zdenka
68
KSČM
KSČM
238
3,83
9
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
11
Krajáková Hana
68
KSČM
BEZPP
236
3,79
10
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
12
Špaček Jiří
60
KSČM
KSČM
230
3,7
11
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
13
Kocourek Milan
50
KSČM
BEZPP
229
3,68
12
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
14
Lokvenc Jiří
66
KSČM
KSČM
233
3,75
13
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
15
Podolský Karel
65
KSČM
KSČM
320
5,15
14
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
16
Hušek Vladimír
57
KSČM
BEZPP
248
3,99
15
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
17
Weisser Milan
42
KSČM
BEZPP
231
3,71
16
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
18
Janáček Josef
51
KSČM
BEZPP
221
3,55
17
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
19
Rašková Růžena
76
KSČM
KSČM
200
3,21
18
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
20
Macková Kateřina
61
KSČM
BEZPP
205
3,29
19
-
3
Komunistická str.Čech a Moravy
21
Ivaničová Alena
68
KSČM
KSČM
175
2,81
20
-
4
Občanská demokratická strana
9
Tymel Jiří Ing.
35
ODS
BEZPP
1 221
5,6
1
-
4
Občanská demokratická strana
2
Ježek Václav
60
ODS
ODS
1 198
5,49
2
-
4
Občanská demokratická strana
5
Cvejn Aleš
34
ODS
ODS
987
4,53
3
-
4
Občanská demokratická strana
6
Břoušková Yvona
43
ODS
ODS
851
3,9
4
-
4
Občanská demokratická strana
8
Košťál Tomáš
46
ODS
ODS
907
4,16
5
-
4
Občanská demokratická strana
12
Vondřejc Miloslav
61
ODS
BEZPP
1 023
4,69
6
-
4
Občanská demokratická strana
13
Škalda Václav
35
ODS
BEZPP
1 063
4,87
7
-
4
Občanská demokratická strana
14
Emmer Jaroslav
33
ODS
ODS
791
3,63
8
-
4
Občanská demokratická strana
15
Michelová Jana
45
ODS
ODS
896
4,11
9
-
4
Občanská demokratická strana
16
Čížková Lenka
35
ODS
BEZPP
827
3,79
10
-
4
Občanská demokratická strana
17
Hrnčíř Zdeněk Ing.
50
ODS
BEZPP
915
4,19
11
-
4
Občanská demokratická strana
18
Kosek Jan Ing.
45
ODS
ODS
1 027
4,71
12
-
4
Občanská demokratická strana
19
Biegl Pavel Mgr.
46
ODS
ODS
785
3,6
13
-
4
Občanská demokratická strana
20
Matoulek Leoš
31
ODS
BEZPP
667
3,06
14
-
4
Občanská demokratická strana
21
Mrázková Monika
48
ODS
BEZPP
688
3,15
15
-
5
Koalice TOP 09 a VV
9
Novotná Soňa Mgr. DiS.
39
TOP 09
BEZPP
572
8,06
1
-
5
Koalice TOP 09 a VV
3
Slavík Zdeněk Ing.
37
VV
VV
488
6,88
2
-
5
Koalice TOP 09 a VV
14
Kahancová Monika Ing.
47
TOP 09
BEZPP
437
6,16
3
-
5
Koalice TOP 09 a VV
1
Bárta Petr
39
TOP 09
TOP 09
386
5,44
4
-
5
Koalice TOP 09 a VV
2
Tejklová Anna
38
TOP 09
TOP 09
298
4,2
5
-
5
Koalice TOP 09 a VV
5
Štěpinová Věra Mgr.
66
TOP 09
TOP 09
223
3,14
6
-
5
Koalice TOP 09 a VV
7
Kroupa Jiří
47
TOP 09
BEZPP
330
4,65
7
-
5
Koalice TOP 09 a VV
8
Švadlenka Josef
49
TOP 09
BEZPP
224
3,15
8
-
5
Koalice TOP 09 a VV
10
Horník Milan Bc.
30
TOP 09
BEZPP
370
5,21
9
-
5
Koalice TOP 09 a VV
11
Zámečník Vladimír
39
TOP 09
BEZPP
301
4,24
10
-
5
Koalice TOP 09 a VV
12
Rutner Michal
40
TOP 09
TOP 09
222
3,12
11
-
5
Koalice TOP 09 a VV
13
Patzák Jindřich Ing.
35
VV
BEZPP
271
3,82
12
-
5
Koalice TOP 09 a VV
15
Prušinovský Jiří
53
TOP 09
BEZPP
265
3,73
13
-
5
Koalice TOP 09 a VV
16
Baše Josef
68
TOP 09
TOP 09
157
2,21
14
-
5
Koalice TOP 09 a VV
17
Bartošová Eva
34
TOP 09
BEZPP
248
3,49
15
-
5
Koalice TOP 09 a VV
18
Jirásková Renata Bc.
31
VV
BEZPP
260
3,66
16
-
5
Koalice TOP 09 a VV
19
Kulhánek Aleš
29
TOP 09
BEZPP
205
2,89
17
-
5
Koalice TOP 09 a VV
20
Králík Václav
64
TOP 09
BEZPP
247
3,48
18
-
5
Koalice TOP 09 a VV
21
Broum Jan
30
TOP 09
BEZPP
257
3,62
19
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
15
Fanta Petr Bc.
46
ČSSD
BEZPP
740
7,04
1
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
6
Čopík Jan Ing. Ph.D.
36
ČSSD
BEZPP
698
6,64
2
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
3
Voříšková Irena
48
ČSSD
ČSSD
619
5,89
3
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
1
Pokorný Roman
44
ČSSD
ČSSD
519
4,94
4
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
2
David Erik
37
ČSSD
ČSSD
482
4,59
5
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
7
Třňáková Jana PharmDr.
50
ČSSD
ČSSD
530
5,04
6
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
8
Orel Miroslav
23
ČSSD
ČSSD
400
3,8
7
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
9
Třňák Vojtěch
21
ČSSD
ČSSD
394
3,75
8
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
10
Jirušková Vlasta
61
ČSSD
ČSSD
443
4,21
9
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
11
Petráček Martin
18
ČSSD
ČSSD
380
3,61
10
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
12
Pokorný Tomáš
21
ČSSD
ČSSD
383
3,64
11
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
13
Kábrt Michal
40
ČSSD
ČSSD
400
3,8
12
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
16
Hanuš Jaroslav
57
ČSSD
ČSSD
352
3,35
13
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
17
Pejřil Vladimír
57
ČSSD
ČSSD
384
3,65
14
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
18
Davidová Martina
32
ČSSD
BEZPP
351
3,34
15
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
19
Blažková Jana
56
ČSSD
BEZPP
395
3,76
16
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
20
Drahorád Václav
84
ČSSD
ČSSD
278
2,64
17
-
6
Česká str.sociálně demokrat.
21
Pokorný Petr
37
ČSSD
ČSSD
300
2,85
18
-