NÁVRAT DO "SPRÁVY MĚSTA"
Současné (červenec 2006)
výbory a komise
v Novém Městě
nad Metují.


Přehled druhů výborů a komisí
(řazení dle výborů: Tab-01
a dle jmen: Tab-02):
tab-01: řazení dle výborů, ukazuje druhy výborů (funkcí)
a jejich obsazení.
VÝBOR (KOMISE) JMÉNO FUNKCE
Bytová komiseZimlová Zdeňkapředseda
Bytová komiseGrimová Štěpánkačlen
Bytová komiseMacková Jitkačlen
Bytová komisePíšová Boženačlen
Bytová komiseŠtěpánek Pavelčlen
Ekologická komiseBrandejs Petr, MVDr.předseda
Ekologická komiseHanzalová Ludmilačlen
Ekologická komiseMervart Josef, Ing.člen
Ekologická komiseProstředník Jiříčlen
Ekologická komiseRudiš Vladimírčlen
Ekologická komiseŠtěpánek Jančlen
Inventarizační komiseKunte Jiří, Ing.předseda
Inventarizační komiseMatoušová Libušečlen
Inventarizační komiseRybinová Šárkačlen
Inventarizační komiseŠtěpánová Petra, Ing.člen
Inventarizační komiseTomková Věračlen
Komise cestovního ruchuČeška Ivanpředseda
Komise cestovního ruchuBárta Petrčlen
Komise cestovního ruchuHruška Petrčlen
Komise cestovního ruchuMalijovská Bronislavačlen
Komise cestovního ruchuMatoušová Libušečlen
Komise cestovního ruchuŠpačková Pavlačlen
Komise cestovního ruchuTeplý Martinčlen
Komise pro otevírání obálekZákravská Magda, Ing.předseda
Komise pro otevírání obálekDlouhý Renéčlen
Komise pro otevírání obálekKašpar Pavel, Ing.člen
Komise pro otevírání obálekMachová Mariečlen
Komise pro otevírání obálekTojnarová Eliškačlen
Komise pro otevírání obálekVencl Romančlen
Komise pro otevírání obálekVolfová Ilonačlen
Komise pro otevírání obálekVšetička Česlavčlen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Kašpar Pavel, Ing.předseda
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Beseda Michal, Ing.člen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Dlouhý Renéčlen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Hylena Petrčlen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Krýda Jiříčlen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Kunte Jiří, Ing.člen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Marek Miloslavčlen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Neumann Petr, Ing.člen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Pejřil Vladimírčlen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Štěpánek Pavelčlen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Voborník Jan, Ing.člen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Zákravská Magda, Ing.člen
Kontaktní osoba pro pracovní společenství
Nových Měst v Evropě
Mgr. Václav Böhmx
Kontrolní výborKulhavá Zdeňka, PhDr.předseda
Kontrolní výborSuchánková Drahomíračlen
Kontrolní výborKosek Miroslavčlen
Kontrolní výborNeumann Jan, Ing.člen
Kontrolní výborNovotný Radko, Ing.člen
Kontrolní výborRousek Jiříčlen
Kontrolní výborŠtěpinová Věračlen
Kontrolní výborŠulcová Milušečlen
Kulturní komisePfeiferová Zdeňkapředseda
Kulturní komiseDintarová Danačlen
Kulturní komiseJungová Lenka, MUDr.člen
Kulturní komiseBrandová Járačlen
Kulturní komiseMatoušová Libušečlen
Kulturní komiseTymel Jiří, Ing., mladšíčlen
OddávajícíHoráková Ludmilax
OddávajícíNývlt Karel, Ing.x
OddávajícíŠnajdr Liborx
OddávajícíTymel Jiří, Ing.x
Osadní výbor SpyBlažková Věrapředseda
Osadní výbor SpyVoborníková Mariečlen
Osadní výbor SpyHvozdecký Svatoplukčlen
Osadní výbor SpyJelínek Václavčlen
Osadní výbor SpyPohl Jiří, Ing.člen
Osadní výbor VrchovinyAnděl Jiříčlen
Osadní výbor VrchovinyHoráková Ludmilačlen
Osadní výbor VrchovinyHylena Romančlen
Osadní výbor VrchovinyMartinek Jaroslavčlen
Osadní výbor VrchovinySuchánek Bohumil, Ingčlen
Osadní výbor VrchovinyŠkalda Jančlen
Osadní výbor VrchovinyVítek Václavčlen
Osadní výbor VrchovinyVoborník Václav, Ing.člen
Partnerský výborBöhm Václav, Mgr.předseda
Partnerský výborBrandová Járačlen
Partnerský výborČejková Ludmilačlen
Partnerský výborMatoušová Libušečlen
Partnerský výborMervartová Věračlen
Partnerský výborVlasáková Lenka, Ing.člen
Partnerský výborWeberová Renata, Ing.člen
Partnerský výborKalábová Judita, Ing.člen
Partnerský výborNeumannová Danačlen
Partnerský výborNývlt Karel, Ing.člen
Partnerský výborRach Ladislav, Ing.člen
Regenerační komiseTomek Zdeněk, Ak. arch.předseda
Regenerační komiseCígler Oldřichčlen
Regenerační komiseČeška Ivančlen
Regenerační komiseGrim Josefčlen
Regenerační komiseHladík Jiříčlen
Regenerační komiseHruška Petrčlen
Regenerační komiseImlauf Lubomírčlen
Regenerační komiseKahancová Monikačlen
Regenerační komiseKrýdová Kateřinačlen
Regenerační komiseKupková Evačlen
Regenerační komiseKuřátko Ladislavčlen
Regenerační komiseNývlt Davidčlen
Regenerační komisePokorný Jiří, Ing.člen
Regenerační komiseTencar Jiříčlen
Regenerační komiseValterová Jarmilačlen
Regenerační komiseZavřelová Jitka, Ing.člen
Sbor pro občanské záležitostiHoráková Ludmilapředseda
Sbor pro občanské záležitostiBínová Naděžda, Mgr.člen
Sbor pro občanské záležitostiFantová Olgačlen
Sbor pro občanské záležitostiKalábová Judita, Ing.člen
Sbor pro občanské záležitostiKosová Mariečlen
Sbor pro občanské záležitostiMacháčková Zdenačlen
Sbor pro občanské záležitostiMenclová Petračlen
Sbor pro občanské záležitostiRybinová Šárkačlen
Sbor pro občanské záležitostiŘeháková Věračlen
Sbor pro občanské záležitostiSmolová Blankačlen
Sociální a rozmisťovací komiseHanka Václav, MUDr.předseda
Sociální a rozmisťovací komiseHanzalová Ludmilačlen
Sociální a rozmisťovací komiseKrulišová Jitkačlen
Sociální a rozmisťovací komisePtáčková Veronikačlen
Sociální a rozmisťovací komiseŠtěpinová Věračlen
Sociální a rozmisťovací komiseBöhm Václav Mgr.člen
Sociální a rozmisťovací komiseLaštovicová Mariečlen
Sociální a rozmisťovací komiseŠkodová Marcelačlen
Sportovní komiseŠnajdr Liborpředseda
Sportovní komiseČervený Jiříčlen
Sportovní komiseHable Petrčlen
Sportovní komiseHacker Petrčlen
Sportovní komiseHylský Josefčlen
Sportovní komiseJežek Václavčlen
Sportovní komiseKlika Martin, Ing.člen
Sportovní komiseNovotná Ladačlen
Sportovní komiseSedláček Ondřejčlen
Sportovní komiseStaněk Jiříčlen
Sportovní komiseŠkoda Jiříčlen
Sportovní komiseŠplíchal Igorčlen
Sportovní komiseUhrin Jozefčlen
Škodní komiseKunte Jiří, Ing.předseda
Škodní komiseRybinová Šárkačlen
Škodní komiseTovárek Zdeněk, Mgr.člen
Škodní komiseTyč Petr, Bc.člen
Školská komiseDarebníková Hana, Ing.předseda
Školská komiseFabián Jakub, Mgr.člen
Školská komiseJirman Jiří, Ing.člen
Školská komiseMináriková, Petračlen
Školská komiseRudolfová Dagmar, Disčlen
Školská komiseVondřejc Miroslavčlen
 
tab-02: řazení dle jmen všech funkcionářů z výborů, ukazuje přehledně kde je kdo zařazen.
VÝBOR JMÉNO FUNKCE
Osadní výbor VrchovinyAnděl Jiříčlen
Komise cestovního ruchuBárta Petrčlen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Beseda Michal, Ing.člen
Sbor pro občanské záležitostiBínová Naděžda, Mgr.člen
Osadní výbor SpyBlažková Věrapředseda
Sociální a rozmisťovací komiseBöhm Václav Mgr.člen
Partnerský výborBöhm Václav, Mgr.předseda
Ekologická komiseBrandejs Petr, MVDr.předseda
Kulturní komiseBrandová Járačlen
Partnerský výborBrandová Járačlen
Regenerační komiseCígler Oldřichčlen
Partnerský výborČejková Ludmilačlen
Sportovní komiseČervený Jiříčlen
Komise cestovního ruchuČeška Ivanpředseda
Regenerační komiseČeška Ivančlen
Školská komiseDarebníková Hana, Ing.předseda
Kulturní komiseDintarová Danačlen
Komise pro otevírání obálekDlouhý Renéčlen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Dlouhý Renéčlen
Školská komiseFabián Jakub, Mgr.člen
Sbor pro občanské záležitostiFantová Olgačlen
Regenerační komiseGrim Josefčlen
Bytová komiseGrimová Štěpánkačlen
Sportovní komiseHable Petrčlen
Sportovní komiseHacker Petrčlen
Sociální a rozmisťovací komiseHanka Václav, MUDr.předseda
Ekologická komiseHanzalová Ludmilačlen
Sociální a rozmisťovací komiseHanzalová Ludmilačlen
Regenerační komiseHladík Jiříčlen
OddávajícíHoráková Ludmilax
Osadní výbor VrchovinyHoráková Ludmilačlen
Sbor pro občanské záležitostiHoráková Ludmilapředseda
Komise cestovního ruchuHruška Petrčlen
Regenerační komiseHruška Petrčlen
Osadní výbor SpyHvozdecký Svatoplukčlen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Hylena Petrčlen
Osadní výbor VrchovinyHylena Romančlen
Sportovní komiseHylský Josefčlen
Regenerační komiseImlauf Lubomírčlen
Osadní výbor SpyJelínek Václavčlen
Sportovní komiseJežek Václavčlen
Školská komiseJirman Jiří, Ing.člen
Kulturní komiseJungová Lenka, MUDr.člen
Regenerační komiseKahancová Monikačlen
Partnerský výborKalábová Judita, Ing.člen
Sbor pro občanské záležitostiKalábová Judita, Ing.člen
Komise pro otevírání obálekKašpar Pavel, Ing.člen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Kašpar Pavel, Ing.předseda
Sportovní komiseKlika Martin, Ing.člen
Kontrolní výborKosek Miroslavčlen
Sbor pro občanské záležitostiKosová Mariečlen
Sociální a rozmisťovací komiseKrulišová Jitkačlen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Krýda Jiříčlen
Regenerační komiseKrýdová Kateřinačlen
Kontrolní výborKulhavá Zdeňka, PhDr.předseda
Inventarizační komiseKunte Jiří, Ing.předseda
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Kunte Jiří, Ing.člen
Škodní komiseKunte Jiří, Ing.předseda
Regenerační komiseKupková Evačlen
Regenerační komiseKuřátko Ladislavčlen
Sociální a rozmisťovací komiseLaštovicová Mariečlen
Bytová komiseMacková Jitkačlen
Sbor pro občanské záležitostiMacháčková Zdenačlen
Komise pro otevírání obálekMachová Mariečlen
Komise cestovního ruchuMalijovská Bronislavačlen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Marek Miloslavčlen
Osadní výbor VrchovinyMartinek Jaroslavčlen
Inventarizační komiseMatoušová Libušečlen
Komise cestovního ruchuMatoušová Libušečlen
Kulturní komiseMatoušová Libušečlen
Partnerský výborMatoušová Libušečlen
Sbor pro občanské záležitostiMenclová Petračlen
Ekologická komiseMervart Josef, Ing.člen
Partnerský výborMervartová Věračlen
Kontaktní osoba pro pracovní společenství NMgr. Václav Böhmx
Školská komiseMináriková, Petračlen
Kontrolní výborNeumann Jan, Ing.člen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Neumann Petr, Ing.člen
Partnerský výborNeumannová Danačlen
Sportovní komiseNovotná Ladačlen
Kontrolní výborNovotný Radko, Ing.člen
Regenerační komiseNývlt Davidčlen
OddávajícíNývlt Karel, Ing.x
Partnerský výborNývlt Karel, Ing.člen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Pejřil Vladimírčlen
Kulturní komisePfeiferová Zdeňkapředseda
Bytová komisePíšová Boženačlen
Osadní výbor SpyPohl Jiří, Ing.člen
Regenerační komisePokorný Jiří, Ing.člen
Ekologická komiseProstředník Jiříčlen
Sociální a rozmisťovací komisePtáčková Veronikačlen
Partnerský výborRach Ladislav, Ing.člen
Kontrolní výborRousek Jiříčlen
Ekologická komiseRudiš Vladimírčlen
Školská komiseRudolfová Dagmar, Disčlen
Inventarizační komiseRybinová Šárkačlen
Sbor pro občanské záležitostiRybinová Šárkačlen
Škodní komiseRybinová Šárkačlen
Sbor pro občanské záležitostiŘeháková Věračlen
Sportovní komiseSedláček Ondřejčlen
Sbor pro občanské záležitostiSmolová Blankačlen
Sportovní komiseStaněk Jiříčlen
Osadní výbor VrchovinySuchánek Bohumil, Ingčlen
Kontrolní výborSuchánková Drahomíračlen
Osadní výbor VrchovinyŠkalda Jančlen
Sportovní komiseŠkoda Jiříčlen
Sociální a rozmisťovací komiseŠkodová Marcelačlen
OddávajícíŠnajdr Liborx
Sportovní komiseŠnajdr Liborpředseda
Komise cestovního ruchuŠpačková Pavlačlen
Sportovní komiseŠplíchal Igorčlen
Ekologická komiseŠtěpánek Jančlen
Bytová komiseŠtěpánek Pavelčlen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Štěpánek Pavelčlen
Inventarizační komiseŠtěpánová Petra, Ing.člen
Kontrolní výborŠtěpinová Věračlen
Sociální a rozmisťovací komiseŠtěpinová Věračlen
Kontrolní výborŠulcová Milušečlen
Regenerační komiseTencar Jiříčlen
Komise cestovního ruchuTeplý Martinčlen
Komise pro otevírání obálekTojnarová Eliškačlen
Regenerační komiseTomek Zdeněk, Ak. arch.předseda
Inventarizační komiseTomková Věračlen
Škodní komiseTovárek Zdeněk, Mgr.člen
Škodní komiseTyč Petr, Bc.člen
OddávajícíTymel Jiří, Ing.x
Kulturní komiseTymel Jiří, Ing., mladšíčlen
Sportovní komiseUhrin Jozefčlen
Regenerační komiseValterová Jarmilačlen
Komise pro otevírání obálekVencl Romančlen
Osadní výbor VrchovinyVítek Václavčlen
Partnerský výborVlasáková Lenka, Ing.člen
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Voborník Jan, Ing.člen
Osadní výbor VrchovinyVoborník Václav, Ing.člen
Osadní výbor SpyVoborníková Mariečlen
Komise pro otevírání obálekVolfová Ilonačlen
Školská komiseVondřejc Miroslavčlen
Komise pro otevírání obálekVšetička Česlavčlen
Partnerský výborWeberová Renata, Ing.člen
Komise pro otevírání obálekZákravská Magda, Ing.předseda
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek
a pro výběr uchazečů o příspěvek z Fondu rozvoje bydlení města
Zákravská Magda, Ing.člen
Regenerační komiseZavřelová Jitka, Ing.člen
Bytová komiseZimlová Zdeňkapředseda